Про це 24 Каналу розповів військовий експерт, генерал-лейтенант Ігор Романенко. За його словами, є 2 варіанти, чим могли бути спричиненими вибухи в Маріуполі.

Читайте також Партизани підтвердили знищення російського складу в Маріуполі: у пропагандистів істерика

Росіяни в Маріуполі під прицілом

Ігор Романеко розповів, що вибухи у Маріуполі могли бути спричинені появою нового озброєння в України. Оскільки Маріуполь – це українське місто, що тимчасове окуповане Росією, Україна може застосовувати іноземну зброю дальнього радіуса дії, яку могли передати західні партнери.

Окрім цього, в України також постійно збільшуються власні можливості завдання ударів по територіях, що перебувають в окупації далеко за межами лінії фронту. Романенко припустив, що завдати ударів по російській військовій базі та складу з боєприпасами могли за допомогою безпілотників.

Ігор Романенко назвав 2 варіанти зброї, яка могла дістати до Маріуполя: дивіться відео

"Збільшуються наші можливості відносно безпілотних літальних апаратів та інших ударних засобів, які можуть діяти на такі відстані. Ми бачимо цю активізацію вже на відстань 100 кілометрів. Поки ще на таку. І на "поки ще" я наполягаю", – сказав військовий експерт.

Що сталось в Маріуполі: останні події

  • В окупованому місті сталась низка вибухів, яка пошкодила військову інфраструктуру окупантів. Йдеться про військову базу росіян, склади з боєприпасами, декілька одиниць техніки та десятки вбитих окупантів.
  • Росіяни в паніці намагались протидіяти вибухам, оскільки не думали, що ЗСУ можуть до нього дістати. Вони підняли в небо авіацію та намагались застосувати ППО, але все це виявилось марним.
  • В роковини повномасштабного вторгнення Росії в Україну радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив про чергові вибухи в Маріуполі. В сакральну для Росії дату маріупольці змогли насолодитись вибухами російських боєприпасів.
  • Речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк сказала, що ЗСУ знайшли спосіб бити росіян в тилу, зазначили, що тепер диктувати умови та замовляти феєрверки буде Україна.