Про це повідомили низка ЗМІ з посиланням на Білий дім. На нараді Байдена начебто інформували про російські військові операції на кордонах з Україною.

Також цікаво Це вигадка, – Білий дім заперечив, що Шольц відхилив запрошення Байдена

Байден скликав Раду нацбезпеки: говорили про Україну

На офіційному сайті Білого дому станом на 5 ранку за Києвом повідомлення про це не було. А проте низка світових ЗМІ з посиланням саме на адміністрацію Джо Байдена (точніше, на так званий White House press pool – репортерів, які працюють безпосередньо у Білому домі "у перших рядах") написали, що у Сполучених Штатах Америки відбулася Рада нацбезпеки.

Захід провели частково наживо (особисто присутніми були радник Байдена з національної безпеки Джейк Салліван та політичний радник Стів Рікетті), частково у форматі відеозв'язку по захищених лініях. Головною темою обговорення була агресивна поведінка Росії щодо України, яка почалася давно й далі триває.

  • Президента США члени Ради нацбезпеки проінформували про військові операції, які проводить Кремль безпосередньо біля українських кордонів.
  • Спільно з Байденом Рада обговорили зусилля щодо деескалації ситуації дипломатичними засобами, а також і можливі заходи стримування Росії у співпраці з союзниками (наприклад, продовження постачання зброї Україні).

Джо Байден у розмові з членами Ради вкотре підтвердив, що у випадку нового вторгнення Росії в Україну режим Володимира Путіна відчує суворі наслідки.

Тут варто нагадати, що:

Актуальне відео до теми: про те, чому Путін "задовбав" не нападати