Про це 24 Каналу розповів радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. Він зауважив, що відповідь на це питання ми дізнаємося безпосередньо 21 лютого.

Варте уваги Символізм, що не впливає на підтримку: чи завітає Байден в Україну

Візит Байдена до Польщі є історичною подією

Водночас у Росії 21 лютого запланований виступ Владіміра Путіна на федеральних зборах. Однак і зараз вже зрозуміло про що говоритиме російський диктатор. Він не є ньюзмейкером, тому немає жодного сенсу звертати на нього увагу. Так, у цей день буде одна важлива подія – виступ Джо Байдена.

Сам візит Байдена до Польщі є подією історичного плану – фіксує річницю війни. Байден приїжджає до Польщі, яка є ключовою країною у забезпеченні нам логістики війни. Він приїжджає для того, щоб сказати про Україну у річницю війни й фіксуватиме увагу на тому, що Росія – це країна-злочинець, яка має бути максимально покарана,
– підкреслив радник очільника ОПУ.

За його словами, це окреслює контур нового світопорядку. Що важливо, у цьому новому світі Росії не буде місця. Так, вона більше не матиме політичного, ідеологічного та інформаційного впливу й не буде більше ніде домінувати.

Повне інтерв'ю з Михайлом Подоляком: дивіться відео

21 лютого Путін зафіксує свою політичну смерть

"21 лютого Путін фіксуватиме свою політичну смерть в історичному сенсі. Тобто Байден цього дня фіксуватиме нове політичне життя, а суб'єкт Путін – стару політичну смерть. Росія не матиме жодних впливів як це було до війни. Це ключовий політичний захід – буде розподіл, хто і як буде зафіксований в історії", – зазначив Подоляк.

Зауважте Операція "Великий наступ" і магія цифр: чого чекати від звернення Путіна 21 лютого

Водночас Україна обов'язково буде мати місце у новому світопорядку. Однак для цього ми маємо докласти зусиль, щоб скоротити цей термін та дійти до правильного фіналу.

Візит Байдена до Польщі: що відомо

  • Спершу про візит президента США до Польщі повідомляли місцеві ЗМІ. А вже 10 лютого у Білому домі офіційно підтвердили поїздку Байдена. Вона відбудеться упродовж 20 – 22 лютого 2023 року.
  • Відомо, що американський лідер зустрінеться зі своїм польським колегою Анджеєм Дудою, а також з лідерами Бухарестської дев'ятки. Окрім цього, президент Байден виступить з промовою до роковин жорстокого повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
  • Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що під час цієї поїздки президента США тема України буде головною. За його словами, що візит Байдена до Польщі – один зі складових елементів вшанування річниці повномасштабної війни в Україні та сигнал президенту Росії Владіміру Путіну.