Як зазначив один з наглядачів собору у своєму Instagram, пожежа не зачепила вулики, оскільки вони перебували на нижній частині даху, що прикриває перший поверх будівлі, приблизно в 30 метрах від основного місця загоряння.

Читайте також: Пожежа у Нотр-Дамі: ще три елементи собору можуть обвалитися

Це справжнє диво, що практично вся популяція вціліла, незважаючи на високу температуру і охопленої поблизу вогонь,
– сказав доглядач у коментарі The Guardian.

Один із представників собору повідомив, що бачив, як бджоли поверталися до своїх вуликів після того, як вогонь було загашено.

На одному з дахів собору довгі роки розташовувалося три вулики, за якими доглядали служителі Нотр-Дама. У кожному з них знаходилося до 60 тисяч особин, загалом це близько 180 тисяч бджіл.

Про те, які світові пам'ятки архітектури втратив світ через пожежі – читайте тут.
Про цікаві факти про Собор Паризької Богоматері – читайте тут.
Про те, як виглядає Нотр-Дам після пожежі – читайте тут.

Що трапилось із Собором Паризької Богоматері?Французька святиня постраждала від масштабної пожежі, яка спалахнула ввечері 15 квітня. Вогонь сильно пошкодив дах культової будівлі, зруйнував готичний шпиль і годинник. Також у храмі переймаються через вітражі. Хоча велика їх частина й уціліла, вони все ж піддались впливу високої температури. Окрім того, внаслідок обвалу даху в одному місці пробито велику діру у стелі. Загалом серйозних втрат вдалося уникнути: кам'яна частина собору, каркас та дві вежі збереглися.

Причини пожежі досі з’ясовують, проте займання пов’язують із ремонтними роботами, які велися у храмі. Подію кваліфікують як "ненавмисне знищення вогнем".

Пожежа в Соборі Паризької Богоматері: дивіться відео 24 каналу