У Берліні зафіксували кілька випадків розпалювання ворожнечі. У столиці Німеччини невідомі 13 та 14 жовтня намалювали зірки Давида на житлових будинках, в яких мешкають люди з єврейським корінням.

Читайте також СБУ затримала російського агента-антисеміта на Закарпатті: закликав вбивати євреїв

Що відбувається у Берліні

Перший малюнок виявили на під'їзді багатоквартирного будинку в Пренцлауер-Берзі. Журналісти поспікувалися з молодою мешканкою, яка має єврейське коріння. Вона заявила, що побачила зірку Давида, коли повернулася додому, та була шокована. Після цього дівчина звернулася до правоохоронців.

Як стало відомо, ще один такий малюнок виявили на стіні будинку на вулиці Топштрассе. Мешканці побачили зірку Давида вранці 14 жовтня. А на Боссештрассе невідомі намалювали зірку Давида прямо на дверях.

Одну з зірок Давида люди взагалі побачили на мобільному туалеті. Це сталося на вулиці Бедекерштрассе.

Невідомі нанесли зірки Давида на різні будівлі у Берліні / Фото з соцмереж

Як пише видання, наразі співробітники поліції розслідують цю справу за фактом розпалювання ворожнечі та пошкодження майна. Також правоохоронці посилили безпеку навколо об'єктів єврейської громади.

Інші прояви антисемітизму у світі

  • Нагадаємо, голова МЗС Росії Сєргєй Лавров заявив, що Адольф Гітлер нібито мав "єврейську кров". Після цього він додав, що євреї є буцімто "найзапеклішими антисемітами". Слова міністра закордонних справ держави-терориста засудили Ізраїль та Україна.
  • Через певний час Лавров знову публічно зганьбився, коли порівняв росіян з євреями, яких вбивали нацисти під час Голокосту. Після цього МЗС України вкотре засудив заяву кремлівського посіпаки та вказав на глибоко вкорінений антисемітизм російських еліт.
  • Європейський єврейський конгрес висловив обурення через слова Лаврова. Голову МЗС Росії закликали попросити вибачення за свій вчинок.