Про це розповів прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков. Перемовини не транслюватимуть, адже вони відбуватимуться по захищеній лінії відеозв'язку.

Раніше На зустрічі з Путіним Байден заявить про намір захищати цілісність України,– Держдеп

Перемовини будуть у закритому форматі

Спочатку покажуть кілька початкових кадрів із зустрічі. Одразу після цього спілкування продовжать у закритому форматі.

Ніякого прямого ефіру не буде. Ми покажемо, я думаю, перші кадри спілкування обов'язково. Зрозуміло, це будуть лише перші кадри,
– пояснив Пєсков.

Орієнтовно переговори стартують о шостій вечора за московським часом. У Кремлі думають, що триватиме розмова досить довго.

Щодо участі делегацій, то за словами Пєскова, зустріч передбачали – як виключно між двома главами держав. Отож чи буде хтось біля Байдена у цей час – у Кремлі не знають.

Які теми обговорять президенти

Тема напруження біля українського кордону буде однією з головних на перемовинах. Проте Пєсков це охарактеризував як "просування НАТО до кордонів Росії".

Потрібно буде обговорити, яким чином реалізуються ті розуміння, яких було досягнуто в Женеві, пробігтися, подивитися, що реалізується повною мірою, що потребує додаткових зусиль. Звичайно, це двосторонні відносини, які продовжують залишатися достатньо в плачевному стані,
– сказав Пєсков.

У Кремлі переконують, що "гарантії безпеки не можуть бути односторонніми, а лише взаємними". Мовляв, Путін наполягає на "справедливому характері відносин".

Читайте також Українське питання буде лише одним з багатьох, – міжнародник про зустріч Байдена та Путіна

Коротко про нові переговори Путіна та Байдена:

  • Очна зустріч Байдена та Путіна відбулась 16 червня 2021 року у Женеві.
  • Нещодавно МЗС Росії припустило, що незабаром відбудеться швидкий "контакт" між американським та російським президентами.
  • Згодом Кремль назвав дату перемовин – 7 грудня. Розмова відбудеться у відеоформаті.
  • У Держепі наголосили, що Байден заявить про намір захищати територіальну цілісність України.

Дивіться в "Теории заговора" – як Путін поставив ультиматум НАТО: відео