Про це повідомляють російські ЗМІ. Інцидент трапився у Білгородській області.

Читайте також Термін контрактів не має значення, а відпустки не світять: як утискають російських військових

Дезертира спіймали та повезли на допит

Відомо, що втікач – 43-річний Віктор Перекіпський. Чоловік з автоматом напереваги накивав п'ятами з військової частини, прихопивши з собою службовий КамАЗ. Згодом автівку знайшли на узбіччі.

За інформацією ЗМІ, у підмосковних Хімках у Віктора залишилися дружина та дочка. Родичі не знали, де втікач і забили на сполох, бо той не виходив на зв'язок близько 3 днів.

До пошуків горе-мобілізованого залучили співробітників мвс та росгвардії. Чоловіка впіймали, наразі відомо, що після затримання його повезли на допит.

Зверніть увагу Якісне гарматне м'ясо: у росії воювати відправляють п'яних, на прощання грають їм сумну музику

Примусова "могилізація" в росії: актуальні новини

  • 24 вересня сотні росіян знову вийшла на протести проти часткової мобілізації. Цього разу, силовики впіймали близько 700 людей, що кричали: "Ми не м'ясо!". Цікаво, що правоохоронців на таких мітингах зазвичай більше, ніж самих протестувальників.
  • Радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк заявив, що примусова мобілізація в росії ніяк не змінить ситуації на фронті. За його словами, російській владі не потрібні професійні військові, вони намагаються "заткнути діри" бодай ким.
  • Мобілізованих росіян влада справді сприймає, як "гарматне м'ясо". Черговим підтвердженням цього стало те, що новоспеченим російським танкістам видали автомати, вкриті іржею.
  • У Якутії жінки теж вийшли на протести. Жінки кричали силовикам: "Віддайте наший дідусів!" та водили традиційний якутський хоровод осуохай. Нагадаємо, що Якутія та Бурятія – дуже бідні регіони росії. Часткова мобілізація там діє по-особливому: на фронт відправляють фактично всіх, не звертаючи уваги на вік чи відсутність військового досвіду.

До теми – Мобілізація путіна провалюється: дивіться відео