У процесі навчання військові опрацюють питання підготовки та проведення оборони. Про це очільник білоруського міністерства оборони Віктор Хренін заявив у ролику для ютуб-каналу "ВоенТВ Беларуси".

Зверніть увагу У Німеччині кажуть, що Лукашенко втратив легітимність і має піти

Навчання пройдуть під контролем Лукашенка

Хренін наголосив, що президент Білорусі Олександр Лукашенко схвалив рішення про навчання. Усі пов'язані з цим питання він взяв під особистий контроль.

У навчаннях візьмуть участь військові частини механізованих сполучень, сил спеціальних операцій, військово-повітряних сил, розвідки, радіоелектронної бороби, ракетних військ та артилерії. Також Хренін наголосив, що у процесі навчання деякі військові частини можуть відмобілізувати.

Армію привели у бойову готовність

Лукашенко повсякчас повторює, що для Білорусі нібито існує серйозна загроза з боку західних країн. Підрозділи білоруської армії вже привели у повну бойову готовність.

У Міноборони Білорусі повідомили військових аташе Великої Британії, Німеччини, Литви, Польщі та України про заходи реагування на загрози національній безпеці країни.

Цікаво Лукашенко нагородив сотні силовиків медалями за бездоганну службу

Лукашенко залякує білорусів військами НАТО

  • Польща та Литва проводять військові навчання НАТО поблизу кордонів з Білоруссю.
  • Цим фактом Лукашенко повсякчас оперує у своїх маніпулятивних промовах. Зокрема, залякує білорусів тим, що "НАТОвські війська лязкають гусеницями біля наших воріт". Крім того, Лукашенко переконаний, що мирний народ не може відстоювати свою точку зору на мітингах і ситуацію у країні нібито дестабілізовують "засланці" з Європи.
  • На західний кордон у Гродно вже переведена повітряно-десантна бригада з Вітебська.
  • Речниця Альянсу НАТО Оана Лунджеску заявила, що присутність Альянсу не становить загрози для жодної країни.
  • Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підкреслив: НАТО не є загрозою для офіційного Мінська, однак світова спільнота пильно стежить за тим, що відбувається у Білорусі.