Про це для 24 каналу розповіла речниця Донецької обласної військової адміністрації Тетяна Ігнатченко.

До теми Пушилін і Ко пакують валізи: окупанти в паніці, бо "ЗСУ можуть сходу захопити Донецьк"

"Ми сприймаємо інформацію про звільнення територій з величезною радістю. Звичайно, ті пункти, з яких виганяють загарбників, вони просто в жахливому стані. І навіть не лише звільненні пункти, тому що росіяни всю лінію фронту перетворюють на руїни", – сказала речниця.

Влада працює із військовими

Ігнатченко зазначила, що після окупантів кожне містечко чи село перетворюється на Маріуполь, Волноваху. Вже лежать у руїнах Авдіївка, Красногорівка і Бахмут, але їх контролюють наші захисники.

Все, що потрібно від обласної військової адміністрації, все буде надано й забезпечено. Ми в надзвичайно тісній співпраці й взаємодії із військовими,
– зазначила Ігнатченко.

Вбивають людей

За словами Ігнатченко, за 8 вересня росіяни вбили 9 людей. Крім цього, поранили 23 мешканців. Вони безперервно обстрілюють цивільних.

Влада області зазначила, що на Донеччині немає безпечних місць. Через це необхідно обов'язково евакуюватися.

Що відбувається на окупованій Донеччині

Блогер та журналіст Денис Казанський розповів про настрої на окупованих територіях. Він зазначив, що там триває примусова мобілізація до російської армії. Чоловіків викрадають просто з вулиці. Проте люди частіше стали висловлювати своє невдоволення діями окупантів. Зокрема, чоловіки влаштовують бунти.

Зауважте Пушилін і Ко пакують валізи: окупанти в паніці, бо "ЗСУ можуть сходу захопити Донецьк"

Люди не розуміють, чому мають їхати на інші території України, оскільки їх запевняли – воювати потрібно лише за "незалежність республік".

"Ми бачимо тотальне небажання воювати. Ніякого підйому антиукраїнських настроїв чи бажання йти на Київ у жителів Донбасу і близько немає", – наголосив Казанський.

Зверніть увагу – Ігнатченко про ситуацію в Донецькій області: дивіться відео