"Уже 10 днів тому з достовірних джерел було відомо, що на 28 січня влада готує введення надзвичайного стану і масові арешти активістів протестних акцій , зокрема, діючих народних депутатів. Ряду активних противників чинного режиму високопоставлені друзі порадили покинути країну і вивезти сім'ї . Незважаючи на те, що частина регіоналів відмовилася голосувати за силовий варіант , до теперішнього моменту група прихильників "зачистки" та НС в оточенні президента продовжує активно наполягати на своєму", — пише вона у своєму блозі на сайті "Української правди".

Вона також розповіла, що на отримала відповідь (підписана Зайчуком В.) на її офіційний запит в апарат Верховної Ради. У відповіді, каже Богословська, прикріплений список депутатів, які нібито підписали заяву про проведення позачергової сесії 28 січня. Екс-регіоналка запевняє, що частина із цих депутатів не підписували цієї заяви.

Це означає, що серед регіоналів обурення і, що завдання позачергової сесії такі, що реальних підписів депутатів зібрати не змогли. Крім того, порядок денний засідання містить одне питання "Про врегулювання політічноі кризи та забезпечення стабільності в державі", що дозволяє "проштовхнути" будь-яке рішення,
— пояснює Богословська.

Окрім того, вона наголошує, що позафракційних депутатів і регіоналів, які коливаються, "обробляють", аби вони не голосували за відставку уряду Азарова за жодниз умов.

Відтак, Богословська закликає депутатів прийти до Верховної Ради, але не заходити в зал, а також забезпечити відеозапис всіх процесів в залі.

"Зайти в зал голосувань тільки тоді, коли будуть зібрані 226 підписів під текстами наступних законів: "Про визнання недійсними законів від 16 грудня", "Про амністію учасників протестних акцій", "Про повернення легітимності конституційного ладу парламентсько-президентської республіки (Конституцією 2004 року)", — закликає вона.

До слова, раніше сьогодні депутат від Партії регіонів Ганна Герман після засідання круглого столу, ініційованого Леонідом Кравчуком, заявила, що Україні дійсно загрожує введення надзвичайного стану, але наразі ще є надія, що йього не станеться.