Росіяни працювали на спецслужби й прикривалися дипломатичною роботою

Глава болгарського уряду розповів, що вислані росіяни мали дипломатичні паспорти, але займалися "незвичайною діяльністю". За його словами, це встановили болгарські спецслужби.

До речі Лідери G7 відповіли Кремлю на погрози застосування ядерної зброї

Це не агресія проти російського народу. Будь-хто, хто працює на іноземні інтереси, буде змушений повернутися в країну, звідки він прийшов,
– наголосив Кирил Петков.

Болгарський прем'єр зазначив, що більшість росіян, яких висилають, прямо працювали на іноземні спецслужби, а їхня дипломатична роль була прикриттям. Повідомляється, що російські дипломати повинні покинути Болгарію вже 3 липня.

"У неділю ми очікуємо на літак із 70 місцями, який вирушить до Москви", – резюмував Петков.

У Росії вже істерика

У Кремлі цілком очікувано з істерикою відреагували на рішення Болгарії вислати дипломатів. У МЗС Росії пообіцяли "відповісти" Болгарії, повідомляють російські ЗМІ.

Також у російських ЗМІ назвали дипломатів, яких висилає Болгарія. Йдеться про радника-посланника Росії Філіппа Воскресенського, генконсулів у Варні й у місті Русе та директора культурно-інформаційного центру.

Також із генконсульства Росії у місті Русе будуть вислані всі дипломати та технічний персонал. Повідомляється, що генконсульство Росії у Варні через видворення дипломатів практично залишилося без співробітників.

Болгарія вкотре висилає російських дипломатів

Раніше – Лавров каже, що Росія "не нападала" на Україну: дивіться відео