“Бостон Селтікс” здобули 13-ту поспіль перемогу у регулярному чемпіонаті НБА, а відтак продемонстрували найдовшу тріумфальну серію нинішнього сезону. До честі баскетболістів “Індіани” вони не з опущеними руками вийшли на поєдинок проти грізних суперників.

Гідно боротися із господарями пейсерс вдалося практично до останніх хвилин поєдинку. Впродовж трьох чвертей лідер у матчі мінявся 10 разів і шість на табло горіли однакові цифри. 19-ти очок найкращого снайпера матчу Дені Грейнджера утім не вистачило для загального тріумфу.

Лише на бал менше ніж лідер “Індіани” набрали одразу троє гравців “Бостона” - Пірс, Робінсон та Девіс. Ще 17 очок додав Ален, 11 – О’ніл і 9 - Ґарнет. 99:88 у підсумку - кельти продовжують своє панування у східній конференції.