Про це на своєму ютуб-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 Канал. На Бахмутському напрямку ворог продовжує зосереджувати сили для генеральної атаки на Соледар.

До теми Росіяни прислали артилеристів, але гаубиць не знайшлося, – Череватий про ситуацію на Сході

"Російські війська роблять спроби зайняти хоч якісь наші спостережні пункти у районі Підгородного, Опитного та Кліщіївки", – повідомив Жданов.

Ворог планує генеральний удар

У Бахмуті одна з груп противника провалила штурм у повному складі. За даними розвідки, на Бахмутському напрямку спостерігається накопичення військової сили та засобів, акцентував Жданов.

Імовірно, зараз зосередження основних зусиль спрямоване на Соледар або на лінію Бахмут – Соледар,
– зауважив військовий експерт.

За словами Жданова, поки що ці сили збираються, але українські військові чекають на генеральний удар. Військовий припустив, що найближчими днями росіяни спробують прорвати нашу оборону на лінії Соледар – Бахмут.

Жданов про останні новини з Бахмута: дивитись відео

Новини з Бахмутського напрямку: головне

  • За неперевіреною інформацією з джерел військового аналітика Олексія Гетьмана, окупанти більше зосередилися на атаці Солідара, ніж Бахмуту.
  • Військовий експерт Роман Світан зазначив, що росіяни здають позиції біля Бахмута. Передовсім це пов'язано з гострим дефіцитом боєприпасів.
  • Голова Донецької ОВА Павло Кириленко повідомив 4 січня 2023 року, що російських окупантів вдалося відігнати за межі Бахмута.