Про це 24 Каналу заявив військовослужбовець ЗСУ, політолог Кирило Сазонов, зауваживши, що частіше росіян на підходах знищують дрони. Також працюють міномети та артилерія.

Дивіться також Загроза велика: за якої умови росіяни можуть зайти в Часів Яр

"Часів Яр – наш. Там є навіть мирне населення, хоча я не бачу ніякого сенсу, бо місто руйнують, перетворюючи артою на купу цегли. Тут навіть працює магазин один", – розказав Сазонов.

Що відбувається в районі Часового Яру: дивіться карту

Попри атаки окупантів, місто живе. Військовослужбовець ЗСУ додав, що, якби допомога від союзників надійшла б трохи раніше, то загарбники навіть не доходили б до позицій української армії.

Дещо в нас є, але має бути набагато більше, щоб дати гідну відсіч. Головком Сирський вже попереджував, що до 9 травня є завдання у ворога – захопити Часів Яр за будь-яку ціну. Тому вони дуже потужно тут тиснуть,
– наголосив політолог.

Противник намагається зламати оборону ЗСУ

Росіяни тиснуть там, де можуть. Загарбники намагаються підходити до міста по трьох дорогах з напрямку Бахмута. Окремі ворожі групи пробиваються через ліс. Також окупанти пересуваються більш-менш відкритою місцевістю поодинці. Раніше такого не було.

"Вони почали атакувати нас на мотоциклах. На щастя, їх чути. Ми теж експериментуємо і з озброєнням, і з використанням різної тактики. Він (ворог – 24 Канал) вишукує наші слабкі місця. Ми вишукуємо там, де можна його бити краще", – наголосив армієць.

Окупанти застосовують касетні боєприпаси та КАБи. Дуже щільно працює і ворожа ствольна артилерія. Загарбники намагаються продавити оборону українських військових у Часовому Ярі.

Росія наступає на Часів Яр

  • Росіяни не полишають спроб захопити цей населений пункт. Бої тривають довкола міста. Ситуація напружена.
  • Ворог зосередився на селищі Богданівка – туди він підтягує свої резерви. Противник просувається на північ від Іванівського. Цей населений пункт під контролем ЗСУ.
  • Часів Яр доволі укріплений. Місто є панівною висотою, тож загарбники намагаються просуватися з усіх сил. У ЗСУ кажуть, що звідти росіяни можуть розгорнути плацдарм для свого подальшого наступу. Тоді небезпека може бути для Слов'янська, Краматорська, Костянтинівки та Дружківки.