Про це 24 Каналу повідомила начальниця Об'єднаного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, наголосивши, що робота над цим триває постійно.

Важливо Росіяни окупували Первомайське та тиснуть на Богданівку: як змінилася лінія фронту за тиждень

Росіяни мають суттєві проблеми

Російські "воєнкори" пишуть, що Сили оборони України зуміли просунутися західніше Кринків на 500 метрів, тим самим збільшивши плацдарм. Гуменюк зазначила, що потрібно бути обережними з такими заявами.

Лінія фронту коливається дуже нестабільно. Сьогодні розвиток бойових дій може бути на кілька десятків метрів вперед, того ж дня – на кілька десятків метрів назад.

Ми не вимірюємо метрами. Ми вимірюємо панівним положенням. Ми вимірюємо позицію, з якою буде вигідно проводити подальшу бойову роботу,
– підкреслила Наталія Гуменюк.

Робота над розширенням плацдарму триває вже кілька місяців поспіль. На деяких ділянках це можливо, коли є відповідна бойова ситуація.

Запеклі бої за Кринки: дивіться на карті

Росіяни продовжують штурмувати, але мають серйозні проблеми з комплектацією цих груп. Кожний прорахунок ворога може обернутися проти його ж інтересів та бути використаним нашими бійцями.

Як діють росіяни на Півдні

  • Загарбники змінюють тактику, шукаючи нові підходи. Тепер у штурмах не бере участь бронетехніка, а переважають саме так звані "піші штурми". Росіяни пробували атакувати більш розгалуженими кількостями груп і більш компактними – фіксувалося 13 – 16 штурмів за добу. Окупанти намагалися розосередити зусилля українських захисників, максимально активізувати їх на різних ділянках фронту і перевантажити підрозділи.
  • Російські військові розстріляли трьох беззбройних українських військовополонених біля Кринків. За інформацією журналістів-розслідувачів, моторошний злочин здійснили загарбники 328 полку 104 дивізії. А наказ віддав Сєргєй Іштуганов. Метою було залякування бійців Збройних Сил України.
  • На лівобережжі Херсонської області використання нашими військовими FPV-дронів дуже результативне. Тим часом безпілотники ворога іноді не долітають навіть до середини Дніпра. Проте окупанти можуть бити дронами й по позиціях наших військових на лівому березі.