Про це заявила глава МВС Британії Ембер Радд, повідомляє Times.

Зазначимо, що 12 березня прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною.

Співрозмовники видання в уряді зазначають, що хакерська атака виглядає найбільш прийнятним заходом у відповідь. Зокрема, за даними Times, британська сторона може атакувати російські урядові сайти, а також портали, які поширюють фейкові новини, і так звані "фабрики тролів".

До слова, після того, як у Великобританії заявили, що Росія "імовірно несе відповідальність за отруєння Скрипаля", у США вирішили підтримати її у розслідуванні цієї справи. Однак уникли відповіді на питання щодо причетності до цього Росії.

Хто такий Сергій Скрипаль? Колишній полковник ГРУ Росії, де в 2006 році його засудили за звинуваченням у шпигунстві на користь Великобританії. У 2010 році Скрипаля звільнили і вислали на Захід в рамках обміну звинуваченими в шпигунстві. У 2012 році невдовзі після прибуття до Великобританії померла його дружина, а минулого року під час відвідування Росії при загадкових обставинах помер і його 44-річний син.