Міністрам оборони Індії та Китаю не пощастило – вони були змушені вислуховувати серенади Шойгу. Про це з посиланням на російські ЗМІ повідомляє 24 канал.

До теми Слабке місце США, – Ступак пояснив, чому росіяни розганяють вкид про "брудну" бомбу

Розмови міністрів відбулися у телефонному режимі. Пропагандисти зазначили, що Шойгу "дуже стурбований" через те, що Україна "планує використати брудну бомбу".

У Великій Британії, Туреччині та Франції не повірили Шойгу

23 жовтня російський міністр оборони подзвонив очільникам оборонних відомств Франції, Великої Британії та Туреччини. Після того маразматик додзвонився і в Пентагон. Однак Шойгу ніхто не повірив. Країни запевнили, що й далі будуть підтримувати Україну, а якщо Росія застосує ядерну чи "брудну" бомбу, то отримає відповідь.

Водночас міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що слова Шойгу це "маячня" і запросив місії МАГАТЕ й ООН. Він зазначив, що всі ядерні об'єкти на території нашої країни є відкритими для перевірки.

Що відомо про "брудну бомбу"

"Брудна бомба" є сумішшю з вибухівки та радіоактивного матеріалу, а не чистою ядерною зброєю. То ж її ще називають "зброєю терористів". Ця бомба не може створити ядерний вибух, але здатна поширити радіоактивне забруднення на обмеженій відстані. Більше про цей вид зброї і як від нього врятуватися – читайте тут.

До теми – Зеленський відповів Шойгу на заяву про "брудну бомбу": відео