Російська армія вчинила воєнні злочини

Радник Офісу Президента Олексій Арестович наголосив, що світ має жахнутися від того, що відбулося у Бучі, Ірпені та Гостомелі Київської області, передає 24 канал.

Увага У звільненій Бучі виявили братську могилу на майже 300 людей

Буча, Ірпінь та Гостомель – це міста, які звільнені і являють собою картинку з постапокаліптичного фільму жахів. Серед вже знайдених жертв цих воєнних злочинів російських військ – зґвалтовані жінки, яких намагалися спалити, вбиті представники місцевого самоврядування, вбиті діти, вбиті літні люди, вбиті чоловіки,
– розповів Олексій Арестович.

У багатьох із вбитих зав'язані руки та наявні сліди катувань, більшість вбиті пострілами у потилицю.

Про такі речі як пограбування чи намагання забрати коштовності або пральні машини, за словами Арестовича, він навіть не згадуватиме. Це безумовно врахує прокуратура, правоохоронні органи і міжнародні кримінальні суди.

Світ має жахнутись

Радник також витримав хвилину мовчання, щоб вшанувати вбитих окупантами людей, та запевнив, що жоден злочин не залишиться безкарним.

Інших новин сьогодні не буде. Світ має жахнутися від того, що відбулося в Бучі, Ірпені і Гостомелі. На жаль, я думаю, що в інших містах України картинка не краща. Але ЗСУ, інші сили оборони та спецслужби України зроблять усе, щоб знайти і покарати злочинців,
– додав Арестович.

Дивіться також: наслідки "русского мира" в Ірпені – відео