Для створення м'яча знадобилось півтора кубічних метра деревини ялини, декілька літрів клею та лаку. Аби вникнути в усі нюанси роботи, майстер спершу виготовив м'яча звичних розмірів, а вже потім взявся за велетня.

Всі деталі дерев’яного м’яча склеєні між собою та скручені шурупами. Робота не з легких, тож дарувати своє творіння чоловік не збирається, сподівається, що чудом’яч куплять і використають для урочистого відкриття Євро 2012.

“Хотів би, щоб він з таким шикарним торжеством, зробити карету. Щоб його покласти у цю карету, як королеву, відвести подарок до Польщі, як символ доброти”, - каже майстер Іван Ткач.

В чернівецькому обласному управлінні спорту не проти аби м’яч прикрасив один з буковинських стадіонів, але виключно за гроші меценатів. Поки що таких не знайшли.

“Ми обов’язково запропонуємо Федерації футболу України розглянути таку можливість і запропонувати органам місцевого самоврядування, можливо найдуться меценати, які куплять цей м’яч”, - каже заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Богдан Вітовський.

Зараз на двометровий м’яч збігаються дивитися з усього села. Майстерня автора уже перетворилася на музей. А коли м’яч знайде свого власника, майстер готовий навіть розібрати одну стіну будівлі, для подальшого транспортування.