Російські поліцейські і так звані «самообронівці» затримували всіх незадоволених. Підприємців змусили забрати власні речі і товар для продажу і почали нищити магазини бульдозерами.

Битва за ринок в Сімферополі почалась ще в 2015 році тоді знесли частину кіосків поряд стадіоном. Містянам обіцяли влаштувати тротуар, а зробили платну стоянку. Інша ділянка біля центрального входу протрималась ще 2 роки.

Керівництву базару доводило владі, що павільйони працюють законно і не стоять на комунальних комунікаціях. Влада все ж вигадала привід для знесення, вважають у дирекції ринку.

Ринки – це живі гроші, незалежно від валюти, яка в нас буде завтра. Вони одразу націоналізували те, що приносить їм прямий дохід. А підприємці для влади, як кістка в горлі, йде переділення власності,
– заявив директор ринку Костянтин Попов.

Підприємці оборювались,що їх не попередили завчасно і вони не встигли врятувати весь товар, нарікають на керівництво. У дирекції кажуть, що про знесення і гадки не мали, думали, що приберуть павільйони, які працюють без документів. Роботу втратили понад 200 підприємців та продавців. Їм запропонували місця на центральному ринку.

Читайте також: Для кого будують мажорне містечко в Криму в регіоні без води

Хазяї базару склали опис зруйнованого майна і збираються подавати до суду, щоб їм відшкодували його вартість. Жителі Сімферополя реагують на знесення ринку по-різному.

Звільнену територію обіцяли облаштувати пішохідну доріжку з кущами та деревами, але на додачу зроблять стоянку на 100 місць. На це під 12 мільйонів рублів.

Найактивніше руйнували ринки на початку 2016 року. В результаті відібрали торгівельні місця в підприємців Севастополя, Судака, Ялти. А в Євпаторії торгівці до останнього сподівались, що їх врятує Путін.

Вони взяли його портрети, завернулись в російські прапори, та падали на коліна благаючи про порятунок. Але це не допомогло, Ринок зрівняли з землею.

Дивіться більше про війну проти малого бізнесу в Криму у програмі "КРИМ.Реалії" на 24 Каналі о 18:00.