️Вибухи в місті лунали орієнтовно о 6:17 та 6:28 15 лютого 2024 року. Відомо, що ворог атакував зі стратегічних бомбардувальників Ту-95.

Дивіться також Росія атакувала Чугуїв та запустила по Україні ракети з Ту-95МС: хронологія 722 дня війни

Що відомо про влучання на Запоріжжі

Попередньо – влучання по об'єкту інфраструктури Запоріжжя,
– розповів голова ОВА Іван Федоров.

За його даними, зазнала поранень щонайменше одна людина. Інформація щодо інших постраждалих уточнюється.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв згодом повідомив про 4 поранених. За його даними, пошкоджені:

  • багатоквартирні будинки,
  • заклад освіти,
  • приміщення об'єкта торгівлі.

Зокрема, там вибито вікна, пошкоджено покрівлі. Вранці на місці працювали відповідні служби.

Людей, чия оселя пошкоджена, закликали телефонувати на номери: 15-80 (зі стаціонарних) чи з мобільних (061) 787 15 80; (050) 414 15 80; (067) 656 15 80.

Які наслідки атаки по Запоріжжю

Глава Запорізької ОВА Іван Федоров у ефірі телемарафону розповів про влучання трьох ракет. Зо його словами, ворог здебільшого обстрілював промзону. Декілька ракет пошкодили будівлі. Одна ракета впала в зелену зону.

Кількість поранених вже зросла до 6 людей. Деякі з них відмовились від госпіталізації. Чотири людини доставлені до лікарських закладів,
– заявив Федоров.

За даними ОВА, ворог пошкодив цивільні будинки. Зокрема, щонайменше в 4 будинках від вибухової хвилі повилітали вікна, в одній з будівель пошкоджено дах.

Іван Федоров запевнив, що влада робить все, щоб якомога швидше ліквідувати пошкодження у будинках. Для цього знадобиться декілька днів. Щодо відновлення промислових будівель, то чекають даних від власників.

Коротко про атаку росіян по Україні

  • Росія орієнтовно о 4:36 запустила по Україні ракети зі стратегічних бомбардувальників Ту-95. Ракети летіли у сторону Кіровоградщини, Сумщини, Чернігівщини.
  • Згодом ракети полетіли у сторону Київщини. Там працювала протиповітряна оборона.
  • Орієнтовно о 6:15 та 6:19 вибухи пролунали у Дніпрі. Після цього ракети долетіли до Заходу України. Зокрема, вороги атакували Львів та Хмельниччину.
  • На жаль, у Львові є влучання. У декількох будинках Львова на вулиці Науковій вибуховою хвилею повибивало вікна. Інформації про потерпілих поки немає.