Зазначається, що бізнесу це, зокрема, допоможе розширити власні можливості. Всього на реалізацію проєкту Google виділила 3 мільйони євро грантового фінансування.

Читайте також На Львівщину з 24 лютого переїхало понад 200 бізнесів: скільки з них вже відновили діяльність

Стипендії від Google на навчання підприємців та працівників

У пресрелізі компанії мовиться, що з плином часу потреби тих, кого зачепила війна, змінюються – все більше уваги люди приділяють освіті, підвищенню кваліфікації та можливостям працевлаштування.

Щоб підтримати українців, чиї робочі місця й засоби для існування значно потерпіли унаслідок тривалих бойових дій, Google запустила в Україні безкоштовні кар'єрні сертифікати.

Запускаючи їх (курси – ред. 24 канал) українською мовою, ми сподіваємося допомогти українцям із груп ризику розвинути власні практичні навички, знайти нову роботу та розвивати свій бізнес,
– підкреслили у Google.

Так, на реалізацію проєктів було виділено понад 3 мільйони євро для глобальної організації INCO. У партнерстві з українськими неприбутковими організаціями Prometheus, PRJCTR та ВУМ, 5 тисяч людей отримають безкоштовний доступ до кар'єрних сертифікатів Google, а також комплексну підтримку.

Крім того, щоб підтримати український малий та середній бізнеси, Google співпрацює з Мінцифри та Асоціацією українських підприємців, щоб надати кар'єрні сертифікати підприємствам.

До слова, як пише видання AIN, сертифікати від Google дозволяють отримати практичні навички для роботи у галузях, що швидко розвиваються, зокрема:

  • цифровому маркетингу та електронній комерції;
  • IT-підтримці;
  • аналітиці даних;
  • керуванню проєктами;
  • UX-дизайні.

Зазначається, що отримати сертифікат можна менш ніж за 6 місяців, навчаючись до 10 годин на тиждень. При цьому, програма не вимагає попереднього досвіду та дозволяє навчатися онлайн у зручний для користувача час.