Тепер флагманський двоповерховий магазин виробника кавомашин та кавових капсул у Москві нібито уже зачинено. Про це повідомляють консультанти компанії російським ЗМІ, передає Бізнес 24.

Читайте також Посилюємо кіберфронт: як українському бізнесу захиститися від атак

Nestle й далі частково присутня на російському ринку

У березні 2022 року Nestle заявляла, що виходить з Росії на тлі повномасштабного вторгнення в Україну, проте продовжить постачати "життєво важливі" товари власних брендів у країну-агресорку.

Разом з Nestle з російського ринку начебто пішов і дочірній підрозділ швейцарської компанії Nespresso, припинивши поставки кавових машин та капсул до них під власним брендом. Крім того, була призупинена робота фірмових магазинів, застосунків та сайту бізнесу корпорації у країні-агресорці.

У травні росЗМІ писали про передачу кавового бізнесу сербському підприємцю Мирославу Станковичу, а саме його компанії SF1 Group, яка займається розвитком Nespresso у країнах Балканського півострову за франшизою. Проте, офіційно цю інформацію у Nestle не підтверджували. Експерти припускали, що сербський бізнесмен став посередником швейцарської компанії для продовження постачання продукції Nespresso у Росію.

За даними російських джерел на ринку нерухомості, нині Nespresso веде перемовини з власниками приміщень щодо умов виходу із договорів оренди. Флагманський магазин бренду Nespresso на вулиці Большая Дмітровка у столиці країни-агресорки начебто уже зачинено.