Так, список резидентів спецрежиму Дія City станом на 15 березня вже налічує 104 українські та міжнародні IT-компанії. Про це повідомили у телеграмі Міністерства цифрової трансформації України.

Головне Росія напала на Україну: хронологія основних подій початку 3 тижня війни

Хто долучився до спецрежиму Дія City під час повномасштабної війни Росії проти України

Серед нових резидентів унікального правового і податкового режиму є такі IT-компанії:

  • Fintech Farm – британська компанія з українським корінням, що запускає мобільні банки на нових ринках.
  • Miratech – міжнародна компанія у галузі розробки програмного забезпечення та автоматизації бізнес-процесів.
  • Cinegy GmbH – одна з найбільших у світі науково-виробничих компаній, що займається розробкою та впровадженням програмного забезпечення для телевізійного виробництва і мовлення.
  • TietoEVRY – скандинавська компанія, що надає послуги у сферах автомобілебудування, фінансів, телекомунікацій та ЗМІ, охорони здоров'я, лісової промисловості, енергетики тощо.
  • SMRK VCF – український фонд, що займається венчурними інвестиціями у стартапи на різних стадіях їхнього розвитку.

Що таке Дія City

Спеціальний віртуальний економічний простір зі спеціальним податковим, фінансовим і правовим режимом для IT-компаній, які працюють на території України. Дозволяє залучати зовнішні інвестиції і спрощує умови ведення IT-бізнесу у нашій державі. З детальними умовами спецрежиму можна ознайомитись за посиланням.

До слова, у Мінцифри наголосили, що попри війну все одно займаються будівництвом найбільшого IT-хабу Європи, ба навіть ще завзятіше. Нагадаємо, що подати заявку на резидентство Дія City компанії можуть за посиланням.