Rozetka у Польщі

Спершу онлайн-ритейлер повідомив своїх споживачів, що у них з'явилась доставка у Польщу, а згодом запустив сайт з польським доменом у тестовому режимі, який доступний двома мовами: польською та українською, передає 24 Канал.

Читайте також "Без причини": Zoom звільнив президента компанії Грега Томба

Rozetka запустила польський сайт

Верстка польської версії сайту Rozetka ідентична до української. Наразі в асортименті онлайн-ритейлера вже є такі категорії, як побутова техніка, електроніка, одяг та взуття, дитячі товари, зоотовари, товари для дому, інструменти та інше. Вибір та кількість товарів на сайті швидко збільшується.

Rozetka почала працювати у Польщі. Поки що в тестовому режимі: перевіряємо усі процеси, наповнюємо асортиментом сайт, налагоджуємо усі логістичні ланки. Розраховуємо, як на велику українську аудиторію (понад 2 млн українців проживають у Польщі), так і на місцеву,
– розповів співзасновник Rozetka, Владислав Чечоткін, 24 Каналу.

Як оплатити замовлення

  • Оплатити замовлення на сайті онлайн-ритейлера можна карткою онлайн або при отриманні.
  • Доставка здійснюється до поштоматів або кур'єром на вказану адресу по всій країні.
  • Також у Rozetka зауважили, що на сайті постійно додаються нові сервіси та можливості.

Яких співробітників шукає Rozetka

На початку березня 2023 року компанія також розмістила кілька вакансій, що вказують на розвиток польської версії сайту.

  • 3 березня стало відомо, що інтернет-супермакет шукає контент-менеджера зі знанням польської мови у напрямку побутової техніки. Цей спеціаліст має додавати та модерувати товари на сайті, а також перевіряти картки товарів на помилки.
  • Також Rozetka шукає модератора перекладу на польську мову, який перекладатиме опис товарів для сайту та перевірятиме уже наявні переклади.