Про це повідомив співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін на заході "Україна та світ 2022", організованому виданням НВ. "Ми розглядаємо IPO, як можливий варіант, але не єдиний", – заявив підприємець.

Зверніть увагу Київстар посилив партнерство з Microsoft: ще більше можливостей для клієнтів

Rozetka планує вихід на фондову біржу

Владислав Чечоткін нагадав, що після входження до компанії міноритарного співвласника (фонду під управлінням Horizon Capital у 2015 році), Rozetka щороку проходить аудит однієї з компаній "Великої четвірки":

  • Deloitte;
  • PricewaterhouseCoopers;
  • Ernst & Young;
  • KPMG.
Вибудовуємо процеси та бізнес, який у майбутньому зможемо презентувати для публічного розміщення. Rozetka має ціль зайняти 10% роздрібного товарообігу України, що зараз становить близько 6 – 8 мільярдів доларів. До досягнення цієї мети потрібно йти ще довго.

Владислав Чечоткін

Співзасновник Rozetka

Перспективи компанії

Видання AIN.ua раніше повідомляло, що українську Rozetka хоче придбати найбільший фінтех-проєкт Казахстану Kaspi.kz. Втім, у коментарі 24 каналу компанія заявила, що не розглядає жодних варіантів продажу бізнесу.

Якщо Rozetka готова до IPO, вона може прийняти пропозицію M&A (злиття та поглинання іншою компанією), а повна відповідність усім вимогам додала б премію до суми угоди.