Результативне управління командою лежить в основі будь-якого успішного бізнесу, повідомляє 24 Канал. Разом зі Škoda розповідаємо про базові принципи, які можуть стати у пригоді кожному підприємцю.

Цікаво Не тільки ціна: як аналізувати аудиторію та формувати пропозицію

Прозора комунікація

Інтриги, секрети та загадки варто залишити для політиків, розвідників та детективів. Якщо власник бізнесу прагне отримувати негайний результат та побудувати міцну команду – про будь-які недомовки слід забути назавжди.

Ефективна команда будується на прозорій комунікації / Фото Unsplash

Також прозорість комунікації передбачає, що кожен чітко розуміє наступні речі:

  • свою роль у компанії;
  • власну відповідальність;
  • свою зону для зростання;
  • спільну мету.

Така чіткість сприяє узгодженню діяльності у колективі та емпатії до цілей компанії.

Розширення повноважень і делегування

Якщо бізнесмен хоче отримати від команди максимум, то слід дати кожному з її учасників роботу відповідно до зацікавлень. У цьому полягає мистецтво делегування: замість наказу від керівництва "треба виконати" працівник сам повинен взяти на себе ініціативу і сказати: "Я це зроблю".

Делегування – важливий аспект мотивації / Фото Unsplash

Для того, аби делегування було ефективним, потрібно працювати над зоною розширення повноважень та відповідної винагороди за зростання. Якщо працівники відчуватимуть свій прямий вплив на бізнес-показники, про мікроменеджмент можна буде забути.

Важливо вкладатися у розвиток

Якщо підприємець хоче написати довгу історію своєї компанії, він повинен потурбуватися не лише про те, аби знайти та найняти на роботу нових кваліфікованих працівників, а й про постійний розвиток тих, хто працює на нього давно. Адже зростання рівня навичок людей прямо впливає на успіх бізнесу, тому не варто шкодувати ресурси на цей напрямок.

Важливо вкладати ресурси у розвиток працівників / Фото Unsplash

Зрештою, з часом рядові працівники переходять на новий рівень та самі стають менеджерами. Тож навчання та підвищення кваліфікації членів команди сьогодні може принести гарні плоди у майбутньому.

Моніторинг як допомога, а не контроль

Ніхто не любить, коли його контролюють. Однак без чітких метрик продуктивності та виконаної роботи сьогодні неможливий жоден бізнес.

Моніторинг ефективності не повинен перетворитися на контроль / Фото Unplash

Відтак, якою б системою моніторингу не користувався підприємець, важливо, аби вона виявляла слабкі місця, а до розв'язання проблем залучали самого працівника. Це продемонструє, що слідкування за прогресом відбувається не заради контролю, та розширить зону впливу і відповідальності членів команди.

Комфортне авто допоможе ефективно керувати бізнесом

Попри те, що багато завдань можна делегувати підлеглим, керівнику важливо бути у курсі всього, що відбувається у компанії. Особиста залученість у внутрішні процеси є надзвичайно важливою, адже дозволяє сформувати правильну атмосферу у команді та мотивувати працівників на досягнення результатів.

Окрім того, є питання, які може розв'язати лише сам власник бізнесу. У таких випадках без особистої присутності не обійтися. До того ж досить часто необхідно діяти дуже швидко. Саме тому краще мати помічника, який не підведе ні у звичайному житті, ні на шляху до офісу чи локації, де відбуватимуться важливі переговори.

Таким надійним партнером стане Škoda Kodiaq. Це потужний сучасний та просторий семимісний кросовер, з яким можна бути певним: жоден із пасажирів не скаржитиметься на втому під час поїздки. Адже Kodiaq – найбільший позашляховик в родині Skoda і, звичайно, найзручніший для тривалих подорожей.

Про постійний комфорт водія та пасажирів "дбає" багате оснащення авто. Зокрема, йдеться про безключовий доступ, підігрів сидінь, задній парктронік та двозонний клімат-контроль.

Система підключення до смартфона покаже ситуацію в автомобілі, навіть якщо власник перебуває в іншому місті. А в найбільш розкішній версії L&K кросовер має шкіряний салон, преміальну аудіосистему Canton з 10 динаміками та навігаційну систему Amundsen.

Škoda Kodiaq – нові можливості для водія та пасажирів / Фото Škoda

Власник Škoda Kodiaq завжди може відчувати себе впевнено, адже в моторній гамі на вибір – бензинові чи дизельні двигуни потужністю 150 – 200 кінських сил з автоматичною коробкою передач. А повний привід гарантує безпроблемне пересування на будь-яких дорогах та поза ними.

Очевидно, що Škoda Kodiaq не просто так зберігає за собою статус флагмана бренду у сім'ї кросоверів – це вдале поєднання найкращих технологій, які доступні у європейському автопромі. Такий автомобіль стане надзвичайно вдалою інвестицією, яка щодня приноситиме бонуси у вигляді презентабельності, мобільності та ідеального комфорту.