Відповідну інформацію та відео спалювання паспорту оприлюднили телеграм-канали. Тут же блогер записав відео та вибачився перед тими, кого це могло образити.

Зауважте У Києві дівчину не взяли на роботу, бо вона розмовляє українською: що сказали у компанії

Блогер спалив нібито свій український паспорт

На оприлюдненому відео помітно, як блогер підпалює паспорт, який ззовні виглядає як український. Він також коментує свої дії.

Нібито я з**бую з України. Бувай, громадянство,
– каже він.

Уже встиг вибачитися

Не чекаючи довго, молодик записав відеовибачення.

"Хочу попросити вибачення в хлопців-патріотів, які вважають цей вчинок образливим. Я це зробив не тому, що я не поважаю або не люблю Україну. Це моя рідна країна, і я, звичайно ж, її люблю,
– казав блогер.

Він також каже, що ці дії "зробив у принципі без будь-якої задньої думки або посилання". Заявив, що робив це "не з таким посилом", однак свої дії він так й не пояснив.

Додав тільки, що "в принципі, це навіть не справжній паспорт".

ЗМІ повідомили, що молодика звуть Роман.

Останні скандали з блогерами: коротко

  • Скандальна блогерка Анастасія Польських назвала українську мову "мєрзкою". Після того, як її звільнили з роботи – вибачилась. А ще – вдягла вишиванку. Польських опублікувала допис в інстаграмі.
  • Перед тим блогерка з ніком missverona в аеропорту Києва не змогла вчасно вилетіти через затримку рейсу. Це її настільки розлютило, що дівчина назвала Україну "самой кончєнной страной". Згодом вона також вибачилась.
  • 18-річна блогерка з Ірпеня з нікнеймом kaleganovaa потрапила у скандал через українську мову. Лайливі висловлювання вона опублікувала у своєму інстаграмі. Вона сказала, що "на*уй заборонила б українську мову". Опісля теж записувала "вибачення".