Спершу жителі області повідомили про гучні звуки вибухів, потім фото пожежі з'явились у телеграм-каналах. Про те, що горить саме нафтобаза – припускали майже відразу. Згодом губернатор області Гладков підтвердив це.

Увага Над Кримом було "бавовняно": окупанти кажуть про роботу ППО, а в мережі показують фото

Причина пожежі невідома

Гладков традиційно заявив про обстріл, мовляв, один зі снарядів поцілив у нафтобазу на території Бєлгородського району та опублікував фото зблизька. Звинувачувати Україну – звична справа для росіян.

Горить нафтобаза у Бєлгороді
Масштаби пожежі на нафтобазі у Бєлгороді / Фото телеграм-канали

Що сталось насправді наразі складно сказати. Адже росіяни часто влаштовують провокації, обстрілюючи власні території, або ж нехтують правилами безпеки та курять у неналежних для цього місцях.

Пожежі у Бєлгороді почастішали

Карма у росіян дійсно погана, бо лише вчора у Бєлгороді сталась пожежа на ТЕЦ. Частина міста залишилась без світла. Моніторингова група відзначила, що росіяни самі обстріляли свою ТЕЦ. Щоправда, скоріше за все, випадково.

Попередньо, 8 вересня, в електричну підстанцію в Бєлгороді влучила ракета, яку окупанти запускали по Україні.

А днем раніше в селищі Октябрський Бєлгородського району загорілася пожежа на складі з боєприпасами. Очевидці повідомляли про звуки детонації.

До теми Україна не заходить на територію Росії, – Подоляк пояснив, навіщо окупантам вибухи у Бєлгороді

Тож, зовсім неспокійно у Бєлгороді останнім часом. 12 жовтня у місті теж було чутно вибухи і місцеві жителі зафіксували ймовірний приліт ракети.

До теми – у Бєлгород завезли нову "бавовну": дивіться відео