Кишеньковий комп'ютер Solu
Соціальний" комп'ютер майбутнього від фінського стартапу поміщається в кишені і працює в "хмарі". Solu — невеличкий "розумний" пристрій, схожий на підставку для склянок, з сенсорним екраном та дерев'яним корпусом. Всередині - процесор з частотою 2,3 ГГц, батарея і модуль Wi-Fi. Уся пам'ять міні-комп'ютера зберігатиметься в онлайн-сховищі, так званій "хмарі".
Таким чином його дані зможуть бути легко доступними іншим користувачам. Спеціально для кишенькового комп'ютера його творці розробили і фірмову операційну систему. Проект уже зібрав необхідну суму на Kickstarter'і. Вартість замовлення — від 350 доларів і додатково 20 доларів його власнику доведеться платити щомісяця за користування сервером.
Робот-холодильник
Тепер не доведеться відриватися від перегляду улюбленого фільму та йти за напоями чи закусками на кухню. Робот-холодильник сам принесе усе Вам під ніс. Японці створили пересувний холодильник у вигляді дроїда з відомої кіносаги Зоряні війни - з дистанційним управлінням і навіть вбудованим проектором.
Керувати самохідним холодильником можна як пультом, так і за допомогою спеціального мобільного додатку, поки лише для Android. "Пристрій здатний переміщатися зі швидкістю 1 км/год, а ще - вміє крутити головою та видавати характерні звуки. Ну і звісно, функції холодильника у нього ніхто не віднімав. Наразі холодильник-дроїд можна замовити лише у Японії за ціною понад $8 тисяч у еквіваленті.
Реактивний ранець JB-9
Компанія JetPack Aviation представила персональний реактивний ранець JB-9. Розробники влаштували показовий політ навколо статуї Свободи у Нью-Йорку. Технічних характеристик ранця поки не розголошують, але, судячи з відео, він доволі компактний і здатний протриматися у повітрі понад 4,5 хвилини.
Також наразі невідома ціна і коли реактивний ранець надійде у серійне виробництво. Команда проекту ще роздумує над комерційним застосуванням своєї розробки.