Про це 24 Каналу сказав колишній очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай, додавши, що на сьогодні нашим захисникам трохи легше. Річ у тім, що на фронт доставили частину артилерійських снарядів, яких потребують ЗСУ.

Зверніть увагу Ворог захопив Степове, Сєверне, ЗСУ просунулись в Табаївці: як змінилася лінія фронту за тиждень

Де тривають найзапекліші бої

"Наші Сили оборони нарешті отримали якусь частину снарядів. Не будемо говорити про кількість – більшу чи меншу, величезну – немає різниці. Просто зараз отримали певну частину снарядів, і це вже на фронті ми можемо побачити результат, тому що зменшуються наступи, не такі вони активні. Ворог достатньо потужно розбивається Силами оборони", – повідомив Гайдай.

Загарбники все одно кожного дня продовжують свої наступи, здійснюють багато атак, відправляють багато техніки й особового складу. Однак попри це нині нашим захисникам легше.

Найважчою ділянкою фронту наразі лишається Часів Яр. Ворог активно штурмує місто, бо для нього це першочергова ціль після Авдіївки.

Що відбувається біля Часового Яру: дивіться на карті

Окупанти й надалі стягують снаряди, техніки та живу силу на Бахмутський напрямок. Однак попри ці потуги, допомогу від КНДР чи Ірану – Росія не здатна вести повномасштабний наступ по всіх напрямках фронту. Гайдай переконаний, що окупаційні війська не зможуть постійно тримати такий темп.

Цікаво Жодної паузи не буде: розмова з полковником запасу про можливий наступ Росії влітку

Крім того, удари по НПЗ на території Росії також впливають на ситуацію на фронті. Як власне і снаряди, що надійшли на фронт – після цього наступальний потенціал росіян зменшився в рази.

Останні новини з фронту: коротко

  • Окупанти постійно штурмують Кліщіївку Донецької області. Ворог намагається щось промацати, заходить невеликими групами – по 2 – 3 людини. За день таких груп може бути до десяти.
  • Поблизу тієї ж Кліщіївки українські захисники відбили масову спробу ворожої армії наступати із застосуванням бронетехніки. ЗСУ вдалося знищити 16 одиниць броньованих машин окупантів.
  • У ЗСУ повідомили, що після окупації Авдіївки, Росія зосередила увагу на захопленні Новомихайлівки, Георгіївки, Побєди та Красногорівки.