Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко підтвердив 24 Каналу, що такий сценарій справді може бути, адже росіяни не зважають на втрати своїх військових. Ворог зараз зосередив всі свої сили саме на Сході.

Дивіться також Військовий експерт сказав, коли зміниться ситуація біля Часового Яру

Часів Яр

За словами Мусієнка, якщо російським військам вдасться захопити висоти довкола Вугледару, то у них з'являться додаткові можливості розміщувати свою артилерію, яка буде становити загрозу Краматорській агломерації, включаючи Костянтинівку. Росіянам абсолютно все одно на їхні великі втрати біля Часового Яру.

Для них сьогодні пріоритетом є захоплення Донецької області. Вони готові воювати переважно на Сході,
– підкреслив керівник Центру військово-правових досліджень.

Ситуація на Сході: дивіться на карті

Сигнал для України

Такі активні дії окупантів на Сході, на думку Мусієнка, є сигналом для нас. Україні при плануванні майбутніх контрнаступальних операцій потрібно оцінювати наміри противника і розуміти, де він готовий воювати, де ні.

Коли це місце знайдемо, тоді будуть шанси на більш-менш успішний контрнаступ,
– зауважив керівник Центру військово-правових досліджень.

Ситуація біля Часового Яру: останні новини

  • Часів Яр – головна мета загарбників на Сході. На початку квітня Головком Сирський попередив, що ворог отримав чітке розпорядження від Путіна взяти місто до 9 травня.
  • Окремі групи окупантів прориваються на околиці Часового Яру, однак місто контролює ЗСУ. Тут є місцеве населення, навіть працює один магазин.
  • Росіяни скидають на Часів Яр понад 10 керованих авіабомб за добу. Ворог атакує Часів Яр боєприпасами північнокорейського та китайського виробництва.