Челсі – Вест Хем 5:0

Голи: Палмер, 15, Галлагер, 30, Мадуеке, 36, Джексон, 48, 81.

Обидві команди конкурують за сьоме місце в турнірній таблиці, яке дозволить потрапити в єврокубки. Тож звітний поєдинок був надзвичайно принциповим для суперників, пише 24 Канал.

Челсі невимушено декласував Вест Хем

У стартовому складі Челсі вдруге поспіль вийшов Михайло Мудрик. Головний тренер "синіх" Маурісіо Почеттіно вчергове дав можливість проявити себе українському вінгеру.

Господарі поля дуже швидко відкрили рахунок. Найкращий бомбардир Челсі у нинішньому сезону Коул Палмер вдало зіграв на добиванні.

У першому таймі м'яч ще двічі побував у воротах "молотобійців". Галлагер та Мадуеке довели рахунок до розгромного.

Довершив приниження Вест Хема форвард "пенсіонерів" Ніколя Джексон. На 48-й хвилині поєдинку сенегалець забив у порожні ворота після пасу Мадуеке. А наприкінці зустрічі нападник вдало завершив ідеальну комбінацію у виконанні гравців Челсі.

Команда Маурісіо Почеттіно здобула розгромну перемогу з рахунком 5:0. На жаль, Михайло Мудрик за 75 хвилин ігрового часу не зумів відзначитися результативною дією. На початку другого тайму українець мав нагоду забити, але голкіпер Вест Хема Ареола впорався з небезпечним ударом.

Відеоогляд матчу Челсі – Вест Хем

• В турнірній таблиці Челсі займає бажане сьоме місце. У "пенсіонерів" 54 бали у 35 матчах. Така ж кількість очок у Манчестер Юнайтед, які зіграли на гру менше.
  • Вест Хем практично втратив шанси на єврокубки. У "молотобійців" 49 очок у 36 матчах та 9-й рядок в таблиці.