Однак, якщо командування бачить, що загроза особовому складу українських військ і оперативній обстановці є більшою, ніж необхідність утримувати територію, то війська відводять. Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

Дивіться також Місто незламності: чому битва за Бахмут є вирішальною для контролю України над Донбасом

Кожна ситуація оцінюється окремо

За словами Череватого, необхідність подібного рішення командування оцінює в кожній конкретній ситуації окремо. І якщо відведення військ необхідне, то відбувається воно організовано та без паніки.

Тільки командування бачить, наскільки така необхідність є в цій ситуації. А потім на засіданні Штабу приймається відповідне рішення. Можу сказати, що зараз такого рішення немає,
– сказав речник.

Бахмут має велике значення для противника

Військовий експерт Сергій Грабський відзначив, що Бахмут має велике значення для противника, а тому він, не рахуючи втрати, намагається з усіх сил просунутися вперед. Експерт наголосив, що сьогодні бої ведуться безпосередньо у Бахмуті, а ворог давить живою силою.

Так, окупанти хвилями направляють свій основний ресурс, який дозволяє йому завдавати певних ударів. При цьому росіяни об'єктивно мають перевагу у живій силі та не завжди фізично можна стримати їхні атакувальні хвилі.

Маю надію, що наше військове керівництво краще бачить ситуацію і залучить необхідні заходи, аби у разі необхідності вчасно відійти з Бахмута, уникнувши оточення і не допустивши розгрому наших угрупувань там. Я думаю, така робота ведеться і разом з тим ми намагаємося втримати наші позиції там, де це можливо і доцільно перш за все,
– підкреслив Грабський.

Місто є епіцентром бойових дій

  • За словами заступниці міністра оборони Ганни Маляр, ситуація у Бахмуті залишається напруженою. На Сході російські війська не покидають надій вийти на кордони Донецької області.
  • Епіцентром бойових дій Бахмут є вже декілька місяців. При цьому окупанти скерували туди свої ключові зусилля.
  • При цьому у районі Бахмута збираються професійні та численні підрозділи ПВК "Вагнера", а кількість особового складу загарбників переважає по чисельності українських захисників.
  • Окупанти нещадно рівняють Бахмут із землею, а у своїх пропагандистських ЗМІ розказують про взяття міста. Але українські військові продовжують тримати місто. Про це розповів політолог, військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов.
  • При цьому втрати ворога колосальні. За словами Ганни Маляр, військові ЗСУ знищують до 80% підрозділів вагнерівців.