Про це 28 липня розповів голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус. Він зазначив, що мешканці Чернігівщини з самого ранку чули вибухи.

До теми Знову ракетний терор, але нас не залякати, – Зеленський привітав українців із Днем державності

"Було чути вибухи, "приходи". На сьогодні є більше ніж 10 "прильотів" по території Чернігівської області. З міркувань безпеки я не казатиму, де саме. Уточнюється інформація щодо жертв та руйнувань. Якщо буде більш зрозуміло – обов'язково про це скажемо", – розповів керівник ОВА.

В'ячеслав Чаус звернувся до мешканців Чернігівської області: дивіться відео

Ситуація на кордоні

За словами Чауса, таким чином росія вітає чернігівців з Днем Української Державності. Він запевнив, що ворогу обов'язково "віддячать" за це. Водночас керівник ОВА закликав не нехтувати сигналами оповіщення повітряної тривоги й ховатися в укриттях.

Зараз в ці хвилини надходить багато питань щодо того, що відбувається на кордоні. Зокрема, чи не розпочалась "нова фаза наступу ворога". Станом на 7:12 на кордоні ситуація контрольована. Маємо обстріли прикордоння, вони такі самі, як і були останні кілька місяців,
– розповів Чаус.

Чернігівщина готується до ймовірного наступу

Додатково Чаус звернувся до мешканців Чернігівщини щодо заборони відвідування лісів. Він наголосив, що особливо це стосується північних громад регіону.

"Закликаю не нехтувати забороною. Це ризик для життя і здоров'я. Ми готуємось зустріти ворога, якщо він вдруге надумає йти до нас", – сказав Чаус.

Зверніть увагу – які області постраждали від ракетних атак 28 липня: дивіться відео

Ракетні обстріли українських територій: останні новини