"У межах того, наскільки я поінформований: ні", – так у ефірі телеканалу "112 Україна" відповів ідеолог команди Володимира Зеленського Руслан Стефанчук на запитання, чи може Уляна Супрун продовжити керувати МОЗ.

Читайте також: Аудит за 100 днів: команда Зеленського готується перевірити, в якому стані отримає державу

За його словами, наявний рівень медичного забезпечення в Україні – це не той результат реформи, який очікували.

Безумовно, є якісь зрушення в боротьбі з фармацевтичною мафією. Але це не означає, що кожна людина досягла того рівня, який був свого часу в інших країнах, які проводили ті ж непопулярні реформи,
– наголосив експерт.

Хто такий Руслан Стефанчук?43 роки, доктор юридичних наук, заслужений діяч науки і техніки України, адвокат.


Руслан Стефанчук

18 квітня 2019 Володимир Зеленський в ток-шоу "Право на владу" назвав Стефанчука однією з ключових фігур своєї команди, експертом з реформування державних інститутів та відповідальним за законопроектну роботу.

Також Стефанчук розповів, що у команді Зеленського є окрема група спеціалістів, які вивчають можливості медичної реформи. І, мовляв, на їх думку "панацея від усіх бід у впровадженні страхової медицини" в Україні.

Читайте також: Жах, вакцинація, кір, – Коломойський висловився про медреформу

До слова, сама виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що може очолити відомство на ймовірну пропозицію президента Володимира Зеленського. Але вона готова залишитися в уряді, якщо там не буде людей, які блокуватимуть зміни.

Медична реформа: що зміниться після виборів та чи можливий "відкат" назад – у матеріалі 24 каналу