Зокрема, під час святкування Дня ООН в Україні, Маргарита Паша розповіла, що її сестра живе у Криму, а саме у Феодосії. Також Міс Україна – 2019 дуже часто відпочивала на півострові у дитинстві, передає "Радіо Свобода".

Ще одна скандальна думка! Гвоздик про війну з Росією: Президенту потрібна була завіса, щоб грабувати нашу країну

Водночас вона підкресли, що їй дуже подобається Крим – зокрема вона любить Ялту та тутешній курорт Форос.

Вважаю, що Крим належить всім людям. Вся територія Землі належить всім нам, людям. Така моя думка,
– наголосила Паша.

А опісля вона побажала Криму "лише процвітання, як республіці".

Міс Україна – 2019 Маргарита Паша неоднозначно висловилася про Крим: дивіться відео

До слова, це вже не перший скандал за участю Маргарити Паші. Так, наприкінці вересня Міс Україна - 2019 відмовилася давати інтерв’ю українською мовою, що спровокувало неабиякий розголос у суспільстві.

У вас немає можливості пережити своє життя ще раз, але яким воно буде – залежить тільки від вас! Я маю право викладати свої думки мовою, якою я хочу (чи закон України не дозволяє мені думати на російській мові?),
– прокоментувала опісля скандал Паша.

Згодом вона відредагувала свою заяву, прибравши звідти позицію про українську мову. Крім того, красуня заявила, що є громадянкою України, "любить її багатонаціональність і полікультурність, ніколи не ставила під сумнів її державність, національну символіку та державну мову, а також, що вона завжди вірила у верховенство права та демократичних свобод її громадян". Натомість всі повідомлення про відмову спілкуватися українською або російською мовою вона заперечує.

Зверніть увагу! Переможницею конкурсу Міс Україна 2019 стала Маргарита Паша: біографія та фото красуні