Один із порушників завдав удару прикордоннику в обличчя. Подробиці нічного інциденту розповіли в ДПСУ.

Дивіться також Не задекларував будинок на 1,5 мільйона: суд виправдав топпрацівника ДПСУ, прокурори не згодні

Подробиці інциденту

Вночі рух службового автомобіля прикордонного наряду заблокував невідомий транспортний засіб. Коли прикордонники почали з'ясовувати причини таких дій, було встановлено, що особи перебувають в неадекватному стані.

На вимогу надати документи та показати автівку чоловіки не зреагували, натомість почали агресувати й нецензурно лаятися. Раптово один з них вдарив прикордонника в обличчя, завдавши травм. Після цього наряд викликав поліцію.

Обох порушників затримано. За злісну непокору законній вимозі прикордонників осіб притягнуто до адмінвідповідальності. Окрім того, до Нацполіції направлено повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

До слова, нещодавно ще один цікавий інцидент був на Закарпатті. Чоловік вирвався від прикордонників і втік з країни в Угорщину.

Подробиці інциденту

  • 17 квітня на контрольно-пропускному пункті "Астей" українські прикордонники при проходженні українсько-угорського кордону чоловіком відвели його в адмінбудівлю пункту пропуску, щоб перевірити документи. Проте громадянин почав тікати в напрямку Угорщини.
  • Дорогою його наздогнали прикордонники та завалили на землю. Але він знову вирвався та перебіг на угорську сторону пункту пропуску, куди українським прикордонникам заборонено заходити. Там він успішно оформився в угорців та потрапив у ЄС.
  • Речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко зазначив, що чоловік слідував шляхом, де можна легально перетнути кордон, але, скориставшись інфраструктурою пункту пропуску, дістався до виходу з КПП.
  • Фактично чоловік у незаконний спосіб перетнув кордон та втік з країни.