За словами активістів, окрім озброєння через цю станцію незаконно переправляли метал, вугілля, деревину, алкоголь та сигарети. На окуповану територію і назад проїжджало майже по півтисячі вантажних вагонів за день.

Звідти терористи і окупанти щодня возили велику кількість товарів, більше 10 ешалонів в день. Кожен потяг – це дохід для них, це зброя, амуніція, патрони, це оплата їх послуг. Це життя наших військових,
– заявив народний депутат Семен Семенченко.

Тепер цей шлях перекрили активісти.

Однак поїзди зможуть їздити через станцію. Але лише електрички, які сполучають міста на підконтрольній Україні території.

Керівництво станції запевняє: переправляти вантажі не дозволить.

На відміну від залізничників, поліція учасників протесту не підтримує. Патрульні навмисно перешкоджають активістам. Перекрили дорожній шлях і не пускають до блокади волонтерів.

Читайте також: Торгівля з терористами: кому це насправді вигідно

Торгова блокада почалася ще минулого тижня. Проти активістів, які вимагають припинити торгівлю з терористами, уже відкрили кримінальні провадження. Риторика влади проста: з окупованих територій везуть вугілля, а без нього Україні загрожує енергетична криза. Хоча спеціально для того, щоб не торгувати з бойовиками на державному рівні, раніше була ухвалена формула "Ротердам плюс". Вона передбачала придбання вугілля у Південно-Африканській республіці та Південній Америці і доставку кораблями до України. Натомість, за цією формулою торгували з окупованими територіями.