Одними з важливих цілей для України є великі десантні кораблі окупантів. Про це 24 Каналу розповів Андрій Юсов – представник Головного управління розвідки Міноборони, зауваживши, що ними перевозять живу силу та техніку.

Вас також може зацікавити Українські атаки підірвали військову перевагу Росії у Чорному морі, – The Wall Street Journal

Нищитимемо ворога й далі

Росія відвела усі свої підводні човни до Новоросійська. Нагадаємо, що усі вони є носіями ракет "Калібр". Також деякі кораблі перекинули в акваторію Азовського моря.

Росіяни стали серйозніше ставитись до української загрози з моря і намагаються вживати заходів. Ми це відстежуємо. Не анонсуватимемо, але робота буде в різних точках, де б не був флот загарбника,
– наголосив Андрій Юсов.

Важливим елементом Чорноморського флоту Росії є великі десантні кораблі. Окрім безпосередньо можливих підготовок до десантних операцій, ворог використовує їх для переміщення сил та засобів. Ними поповнюють окупаційний корпус зокрема на тимчасово окупованому Кримському півострові.

"Втрата кожної такої одиниці є серйозним послабленням логістичних можливостей противника", – підкреслив представник ГУР МО.

Андрій Юсов про Чорноморський флот Росії: дивіться відео

Знищення сил ворога в морі: що відомо

  • У ніч на 13 вересня українські військові крилатими ракетами атакували судноремонтний завод у Севастополі. Уразити вдалось одразу два судна – "Мінськ" і "Ростов-на-Дону". Згодом успішну операцію підтвердили в Головному управлінні розвідки. Додамо, що ВДК "Мінськ" належав до Балтійського флоту Росії, а підводний човен "Ростов" – до Чорноморського.
  • Незабаром після цього 15 вересня експериментальний морський дрон Sea Baby зміг підбити російський ракетний корабель "Самум". Відбулось це неподалік Севастопольської бухти. Як повідомили в СБУ, влучити вдалось у задню праву частину судна, що призвело до значних пошкоджень. Цікаво зауважити, що дрон тоді був просто на патрулюванні. Однак, як то кажуть, на ловця і звір біжить.
  • Президент України Володимир Зеленський наголосив, що всі російські військові кораблі – це законні цілі для України. Адже саме з них б'ють по мирних містах нашої держави. Верховний головнокомандувач наголосив, що де б не ховали Чорноморський флот – українські сили його знищать.