Це перший за останні 15 років показ бренду без участі його відомого дизайнера Джона Гальяно. Тож відвідати інтригуюче дійство зібралося чимало охочих.
"Я завжди любила Діор і дуже щаслива бути сьогодні тут. Думаю традиції прекрасного крою та чудової роботи будуть збережені", - каже акторка, модель Маріса Беренсон.
"Цей показ відбудеться без сильного бачення Джона Гальяно. І дуже цікаво, як будинок моди з цим справиться. Адже для прет-а-порте колекцій це не так важливо, а у показах "от-кутюр" потрібно набагато більше мрійливості, тож подивимось..", - каже модний критик, головний редактор журналу Vogue в ЯпоніїАнна Делло Руссо.
Високе мистецтво кутюру представив Білл Гейттен, який був правою рукою Гальяно та його асистентка Сюзанна Венегас. Обоє намагались залишатись вірними стилю будинку моди тож усі силуети залишились злегка божевільними та театральними. Колекція натхненна роботами дизайнера Марка Боана, який творив для Christian Dior з кінця 1950-х по 80-ті роки.
Однак на думку експертів три десятиліття занадто явно виявили себе на показі. Колекції не вистачило згуртованості. Три напрямки естетичний поп, богемний марракеш та блиск модерністської архітектури виглядали голими ідеями випадково викинутими на подіум.
Нова висока мода від Dior це, перш за все пишні силуети, яскраві барви і принти та екстравагантні аксесуари. Чимало суконь декоровані драпіровками і численними рюшами чи хвилями. Манекенниці які виходили на подіум у легких вільних костюмах виглядали наче екзотичні птахи. "Родзинкою" показу стали незвичайні головні убори - капелюшок із каскаду зірок, місяць, шапка П'єро та аксесуари у вигляді геометричних фігур - кулі, конуса чи куба.
Гучні оплески прогриміти за лаштунками показу, однак сувора публіка зустріла нову колекцію відомого будинку моди на сезон осінь-зима 2011-12 вельми скромними оваціями. Зазначмо в рамках фешн-віку свої колекції представлять також Giorgio Armani Privé, Givenchy, Chanel а також Valentino, Elie Saab і Jean Paul Gaultier.