В ефірі 24 каналу секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував озвучені цифри.

Важливо Суспільство почало хитатися, – Данілов поділився даними закритої соціології з росії

За його словами, всі, хто мають відношення до військової справи, розуміють, що під час атаки є набагато більше втрат.

Я можу нагадати, що починаючи з 24 лютого, ми їх тут "косили пачками". Особливо під Києвом та в інших наших областях,
– зазначив Олексій Данілов.

"Те, що на сьогодні 1 до 5, – це абсолютно ті цифри, яким можна довіряти й розуміти, що воно так і є", – додав Данілов.

Він прокоментував, що у росіян сьогодні немає жодної людини, яка б не чула, що десь хтось загинув чи отримав поранення на території України. Там зараз задумуються, чи треба їм надалі відправляти людей на війну, аби вони назад поверталися каліками чи так званим "грузом 200".

Дивіться повне відео з Олексієм Даніловим на ютубі 24 каналу:

Останні новини щодо росії

  • Ввечері 20 серпня від вибуху автомобіля загинула донька відомого ідеолога "руського міра" олександра дугіна дар'я. На інцидент відреагував сам очільник кремля владімір путін.
  • У росії невпинно шукають можливостей здійснити якусь провокацію. Так, у країні-агресорці вирішили частково закрити повітряний простір у прикордонні з нашою державою.
  • російські окупанти нищать Піски в Донецькій області. Населений пункт вони обстріляли важкою вогнеметною системою залпового вогню ТОС-1А.
  • окупанти через шалені втрати намагаються набрати нове "гарматне м'ясо". Як з'ясувалося, навіть недалекі росіяни не хочуть перетворюватися на нову "Ладу" для своїх родичів.
  • російська пропагандистка маргарита сімоньян, яка нахабно сміє називати себе "журналісткою", неабияк налякалася замаху на алєксандра дугіна. Маріонетка кремля розуміє, що може стати наступною.
  • Чимало росіян просто відмовляється воювати. Про це, зокрема, свідчить нове перехоплення Головного управління розвідки Міноборони України. У телефонній розмові окупант сподівається на якнайшвидше повернення додому й повідомляє, що вони не пішли у запланований наступ через велику кількість "отказников".