Данія має відповідний досвід та хоче реалізувати його у Миколаївській області. Про це 24 Каналу розповів головний консультант Інституту стратегічних досліджень Іван Ус.

Читайте також У Данії українські пілоти вже проходять підготовку в повітрі на F-16, – Ігнат

"Буде тісна взаємодія з Данією"

Іван Ус вважає, що Копенгаген може мати теоретичний план щодо будівництва аеропорту у Миколаєві. Для Данії це буде іміджевий проєкт, а також це сприятиме відновленню Миколаївської області.

Тому вони не лише бачать світло у кінці тунелю. Я думаю, що у Данії вже є наразі теоретичні плани будівництва аеропорту у Миколаєві та прямого сполучення Миколаїв – Копенгаген. Не здивуюсь, якщо над такими планами вже працюють,
– припустив він.

Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім в інтерв'ю заявив, що готується інвестиційна карта Миколаївської області для данських партнерів. Є чимало сфер, у які може інвестувати Копенгаген.

"Після перемоги України буде більш тісна взаємодія між Миколаївською областю та Данією. Це гарний приклад, який сприятиме євроінтеграції України. Адже вже буде створено багато зв'язків між Україною та окремими країнами ЄС", – сказав Іван Ус.

Військова допомога Україні: останні новини

  • Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус під час візиту до України оголосив про новий пакет військової допомоги. До переліку, зокрема, ввійдуть чотири системи протиповітряної оборони IRIS-T SLM, 20 тисяч снарядів 155-мм калібру, протитанкові міни та інше озброєння.
  • На запитання, чи можливі поставки Україні ракет Taurus, Борис Пісторіус відповів, що "нової інформації щодо Taurus немає".
  • Німецький посол в Україні Мартін Єгер повідомив, що Німеччина надасть нашій державі ще одну систему ППО Patriot найближчим часом, щоб захистити Україну від можливих атак Росії по об'єктах інфраструктури. Наразі з Німеччини доставлені вже 4 системи IRIS-T, а найближчими роками ця кількість збільшиться.