Нагадаємо, що 20 червня у Дніпрі група осіб, за вказівкою народного депутата, незаконно позбавила волі колишнього військовослужбовця. Його утримували деякий час та завдали тілесних ушкоджень.

Дивіться також Тищенку повідомили про підозру через напад на військового Павлова

Що в Тищенка виявили під час обшуків

Вранці 25 червня працівники ДБР прийшли до помешкання Миколи Тищенка. Нардепу вручили підозру за незаконне позбавлення волі та провели обшуки.

На опублікованих правоохоронцями фото видно, що в домі Тищенка зберігається велика сума готівки в іноземній валюті. Зокрема, можна помітити, що частину грошей він тримає в пакеті та коробці.

Гроші та годинник, які знайшли під час обшуків / фото ДБР

Також вдалося з'ясувати, що годинник на фото – Audemars Piguet, ймовірно, модель з колекції Royal Oak. Орієнтовно, ціни на ці годинники починаються від декількох десятків тисяч доларів і можуть сягати сотень тисяч доларів для більш рідкісних і дорогих моделей.

До слова, на скандал із Тищенком відреагував Андрій Єрмак. Він зазначив, що поведінка нардепа є ганебною, а правоохоронцям є на що реагувати.

Про підозру повідомили не лише Тищенку

Правоохоронці повідомили про підозру ще одній особі, яка брала активну участь у протиправних діях за катування та незаконне позбавлення волі або викрадення людини.

У відомстві зазначили, що слідчі дії тривають, і продовжуються заходи зі встановлення інших осіб, причетних до кримінального правопорушення.

Наразі точно відомо про двох осіб, причетних до нападу на військового у Дніпрі:

  • Поліціянт Богдан Писаренко з Києва, який перебував у Дніпрі у відрядженні. Зауважимо, що його уже звільнили.
  • Помічниця народного депутата Евеліна Андрієвська, яка фігурує на сайті "Миротворець" за "заперечення російської агресії" та "участь у спробах легалізації окупації Криму російськими загарбниками".

Інші нападники були в балаклавах.