Народний депутат 8 скликання, за інформацією Державного бюро розслідувань, незаконним шляхом заволодів 17 тисячами доларів. Він обіймає посаду позаштатного радника голови Держекоінспекції.

Актуально Суд арештував усі акції заводу "Більшовик": можливе зловживання під час приватизації

За винагороду екснардеп обіцяв допомогу у вирішенні проблеми

Як повідомили у ДБР, екснардеп пообіцяв допомогти громадянину, який діяв в інтересах аграрного підприємства. За 17 тисяч доларів радник планував "вирішити питання": воно полягало в отриманні позитивного висновку оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля.

Під час першої передачі коштів експолітик отримав 2 тисячі доларів. А 13 січня – під час отримання решти – 15 тисяч в американській валюті – він потрапив у руки Державного бюро розслідувань.

Мовиться про Андрія Немировського, – ЗМІ

У ДБР імені затриманого не називають. Проте "Інтерфакс-Україна" повідомляє з посиланням на власні джерела, що мовиться про нардепа Андрія Немировського. У соцмережах колишнього нардепа справді у одному з місць праці вказано "радник голови Державної екологічної інспекції".

Читайте також Правоохоронці викрили шахраїв, які обдурили громадян ЄС на 18 мільйонів

Останні випадки резонансного шахрайства в Україні:

  • ДБР розкрило масштабну схему розкрадання коштів, що виділяються КМДА для оплати робіт з капітального ремонту парків та скверів та влаштування об'єктів благоустрою столиці. Мовиться про 1,7 мільйона гривень.
  • Співробітники ДБР викрили також корупційну схему, до якої причетний посадовець Київзеленбуду. Він заробляв на "відкатах".
  • Про підозру повідомили і чиновниці Держгеокадастру. Вона незаконно передала у приватну власність землі на майже 4 мільйони гривень.
  • Нажився аж на 74 мільйони гривень підприємець з чиновниками на Житомирщині. Вони організували незаконну схему приватизації землі.

Дивіться у відео, через що в українців "підгорало" за останній рік: