Громадський і політичний діяч із США, депутат від округу Рок у штаті Вісконсин Юрій Рашкін сказав 24 Каналу, що дебати пройшли погано для чинного президента і ніхто цього не заперечує. Однак вони також виявились невдалими й для Трампа.

До теми Битва двох дідів і паніка демократів: що Трамп і Байден сказали про Україну та війну на дебатах

Байден виконав головне завдання

Проте до висловлювань експрезидента всі звикли та очікували від нього саме такої поведінки.

Виступ Байдена, за словами Рашкіна, розчарував демократів, вони були в паніці, а республіканці раділи, адже вважають, що тепер в них "все буде добре".

Однак їхня проблема в тому, що Трамп не набрав голосів від демократів, адже показав справжнє лице, відверто брешучи. В цьому сенсі завдання Байдена було виконане стовідсотково, адже він показав людям, що яким жахливим є Трамп,
– пояснив він.

Водночас потрібно було ще показати альтернативу Трампу – людину, на яку можна покластися. Проте у демократів зараз відчуття, що такої людини не існує.

Їм потрібно прорахувати наслідки можливого зняття Байдена з виборчих перегонів і заміну його кимось. Однак будь-які дії демократів у цьому напрямку лише підсилять позицію республіканців.

Які шанси у Мішель Обами

"Насправді є кваліфіковані кандидати-демократи, які могли б балотуватися в президенти, якби Байден рік тому відмовився брати участь у виборах", – зазначив політичний діяч.

Проте розмови щодо Мішель Обами, яка може замінити Байдена на президентських виборах, він вважає повним нерозумінням американської політики. Вона ніколи не була політиком, нікуди не обиралась і немає гарантії, що її кудись виберуть.

На сьогодні є 5 – 6 кандидатів від демократів, які готові замінити Байдена, якщо він скаже, що більше не може балотуватись.

Проте він так не скаже – навпаки Байден заявив, що в нього були погані дебати, він вже поводить себе не так, як раніше, однак продовжить виконувати свою роботу, краще, ніж будь-хто,
– зауважив депутат.

Тому окрім чинного президента ніхто не буде брати участі від Демократичної партії. Байдена переоберуть, навіть якщо він не доживе до виборів. Питання, чи проживе він ще 4 роки, абсолютно неважливе. У нього є віцепрезидент, є відповідні інституції і все в США буде нормально. Головне, на думку Рашкіна, перемогти Трампа.