24 канал зібрав привітання від українських політиків, військових та іноземних відомств в одному матеріалі.

Радимо прочитати День Конституції: маловідомі факти про Основний закон України

На честь державного свята, яке випало на неділю, українці отримали затяжні вихідні. Однак, карантин ніхто не скасував, тому жодних масових святкувань цьогоріч не проводили.

Гарант Конституції Володимир Зеленський і голова Офісу Президента Андрій Єрмак скромно поклали квіти до пам'ятника Пилипа Орлика.

Окрім того, Зеленський записав звернення для українців, де закликав громадян поважати права одне одного.

Детальніше Зеленський у День Конституції: З поваги до прав кожного починається країна, яку поважає кожен

Посольство України у США у своєму привітанні нагадало: хоч сучасній Конституції лише 24 роки, її коріння сягає далекого 1710 року. Мовиться про один з найстаріших зводів законів у Європі – Конституцію Пилипа Орлика.

Дмитро Кулеба у своєму твіттері написав про Конституцію здорової людини, яка не потребує поправок. Вочевидь, міністр МЗС поіронізував з майбутнього референдуму в Росії, на якому мають ухвалити цілий пакет правок до Конституції.

Детальніше Заганяють насильно, лякаючи звільненням, – російський журналіст про поправки до конституції РФ

А Посольство України у Туреччині оприлюднило у своєму твіттері промо-ролик із принадами України. Дипломати закликали відвідати Україну, аби побачити її гори, ріки та осяйну природу.

Вітання від військових

Видовищне вітання з Днем Конституції записав Військовий Оркестр Едельвейс у спільному виконанні разом з окрестром Національної Гвардії та оркестру міста Маріуполя. Музиканти зіграли Гімн України, а відео супроводжував текст з різних статей головного законодавчого акта України.

Емоційно і з прихованим сенсом привітали з Днем Конституції військові із Закарпатського легіону 128-ої Окремої гірсько-штурмової бригади. На своїй сторінці у фейсбуці вони виклали відео, на якому військовий заряджає рушницю. Із кожним внесеним патроном на відео з'являється текст із Конституції.

Так, штурмовики зазначили: вони захищають Конституцію від загарбника щодня та борються за її чинність.

Привітав зі святом і колишній міністр оборони України Степан Полторак.