Тепер вони дислокуються в Миколаєві та Одесі, багато з них – на передовій. У Києві ж ветерани та піхотинці вшанували хвилиною мовчання своїх загиблих побратимів.
Олексій Нікіфоров тоді був заступником командира керченського батальйону. Пригадує, великий вплив на хлопців мало командування.
Олексій за командиром не пішов, а взяв на себе відповідальність евакуювати тих хлопців, які не хотіли служити під прапором окупанта. Таких виявилось небагато – з 308 керченських морпіхів на материкову частину України вийшли лише 64. Один з них – боєць з позивним "Жук". Зараз, як і інші хлопці з його батальйону, служить на передовій. До Києва приїхав лише на 1 день.
Піхотинці тепер дислокуються в Миколаєві, але більшість вояків зараз на передовій. Тому до Києва святкувати приїхало небагато бійців.
Хвилиною мовчання пригадали тих, хто загинув під час виконання бойових завдань. З піхоти таких – 10-ро. І хоч піхотинцям з окупованого Криму знайшлося місце в Миколаєві, хлопці таки хочуть мати своє постійне місце дислокації.
Утім, вояки не полишають надії в майбутньому повернутися у рідні казарми на Кримському півострові, знову у складі України.
До слова, відтепер в українській армії можуть легально служити й іноземці. 12 листопада, набув чинності відповідний закон.