Андрій Юсов заявив, що окупаційна "адміністрація" Криму тверезо оцінює ситуацію. Про це він сказав в інтерв'ю "Українській правді".

Читайте також У Криму вдосталь інформаторів: політтехнолог розповів про настрої жителів окупованого півострова

До чого готуються окупанти у Криму

Юсова попросили прокоментувати дані британської розвідки, де мовиться, що гауляйтер Сергій Аксьонов міг засумніватися у спроможності регулярної армії Росії утримати Крим у разі наступу ЗСУ.

Аксьонов – покидьок, але не дурень. Він абсолютно тверезо оцінює ситуацію,
– зазначив український розвідник.

За його словами, якщо подивитися на доступні у відкритому доступі супутникові знімки та карти траншей, то можна побачити, що частина фортифікаційних споруд окупантів розташована далеко від материкової України. Це свідчить про те, що росіяни усвідомлюють, що їм доведеться відступати швидко та далеко.

Юсов нагадав, що відбувалося при деокупації інших територій України, які тимчасово захоплювала держава-терорист. Практика показала, що зрадників захищати ніхто не буде. Представник ГУР додав, що у поплічників Аксьонова спаковані валізи. Ці колаборанти готові до втечі.

Що робить Україна для звільнення півострова

Юсов заявив, що росіяни використовують Крим як певний хаб для перекидання сил і засобів для утримання тимчасово окупованих територій на Півдні та Сході України. На самому півострові особливих змін щодо кількості російських військових не спостерігається.

За його словами, Україна аналізує потенціал ворога. Наразі робиться усе можливе, щоб Українські Сили безпеки та оборони могли здолати окупантів. Ще Юсов нагадав, як після повномасштабного вторгнення Росії Україна пообіцяла, що Крим буде повернуто.

Більше новин про Крим

  • Юсов також розповів, чому слова Кирила Буданова про входження ЗСУ до Криму не справдився. Він пояснив принцип створення прогнозів розвідкою.
  • Нещодавно військовий експерт Петро Черник у розмові з 24 Каналом заявив, що Україна буде звільняти Крим за допомогою авіації та далекобійних ракет. На думку аналітика, оборонні рубежі загарбників не зможуть нашкодити контрнаступу ЗСУ.
  • Російський публіцист Андрій Піонтковський припустив, що Володимир Путін в жодному разі не відмовиться від Криму навіть після підриву окупантами Каховської ГЕС. Як пояснив опозиційний політик зі США, для російського диктатора таке рішення б означало політично самогубство.