Російська пропаганда робить усе, щоб підживлювати ненависть росіян до Українців. Дивуватись звірствам окупантів на полі бою не варто, оскільки представники російських ЗМІ не приховуючи декларують, що потрібно катувати навіть дітей.

Читайте також Навіть Amnesty International визнала атаки Росії на енергетичні об'єкти України воєнним злочином

Що сказав пропагандист в ефірі RT

Диктор російського телеканалу Антон Красовський запропонував просто топити українських дітей, якщо ті не хочуть, аби Україна була окупована Росією.

Прямо топити цих дітей. Де "Плине кача", прямо в Тисині – це наш метод. Сказали, що росіяни окупували Україну, – тоді прямо в річку з бурхливою течією,
– сказав Красовський.

Повне відео з висловлювання Красовського: дивіться уривок з ефіру RT

Реакція Дмитра Кулеби

Міністр закордонних справ одразу відреагував на цей маразм у своєму твітері. Кулеба закликав уряди всіх країн заборонити мовлення пропагандистського телеканалу RT, де він ще працює.

Уряди, які досі не заборонили RT, мають подивитися цей уривок. Ось на чиїй ви стороні, якщо дозволяєте RT працювати у ваших країнах. Агресивне підбурювання до геноциду, нічого спільного зі свободою слова. Настав час заборонити RT у всьому світі,
– написав міністр.

Також він запевнив, що Красовський за своє висловлювання буде відповідати перед судом.

Де уже заборонили канал Russia Today

  • Російський телеканал уже заборонений у низці цивілізованих країн світу, зокрема у всіх країнах Європейського Союзу без винятку.
  • Звісно, що його робота недоступна Україні. Окрім того, від початку повномасштабного наступу – у Чорногорії.

Варте уваги – російська пропаганда продукує маразматичні заяви: дивіться відео